Lekcje indywidualne

Posłuchaj co o lekcjach w Jagosz Studio myślą moi uczniowie

Indywidualne podejście

Lekcje w Jagosz Studio cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Niezależnie od twojego poziomu czy celu w jakim uczysz się grać, postaram się pomóc poprawić Twoje błędy, jednocześnie akcentując Twoje mocne strony. Będziesz umiał zagrać sam, ze znajomymi lub nawet zaskoczyć profesjonalnych muzyków swoją muzyczną dojrzałością!

„Łączy profesjonalizm z pasją”

Jarek

Jarek - uczeń lekcji indywidualnych w Jagosz Studio
Szymona - uczeń lekcji indywidualnych

Przyjemne z pożytecznym

W Jagosz Studio staram się połączyć zainteresowania muzyczne moich uczniów z elementami kluczowymi dla dobrego rozwoju muzycznego. Pomiędzy techniką czy teorią zawsze znajdzie się czas na nauczenie ulubionej piosenki. W ten sposób możesz wykorzystywać nabyte umiejętności grając to co Ci się podoba!

„Uczę się tego co jest mi potrzebne, ale też tego, czego chcę się nauczyć”

Szymon

Lekcje, na które chcesz wracać

Lekcje w Jagosz Studio to sposób na kreatywne i rozwojowe spędzanie czasu! To nie szkoła, nie musisz zawsze przychodzić przygotowany i nikt nie będzie Cię oceniał! Jednak, mimo luźnego podejścia staram się stawiać uczniów przed wyzwaniami, które sprawią satysfakcję i zmotywują do dalszej nauki.

„Jest wyluzowany ale wymagający”

Kacper
Kacper - uczeń lekcji indywidualnych
Martyna - uczennica lekcji indywidualnych w Jagosz Studio

Słuchaj zamiast słyszeć

Na lekcjach indywidualnych w Jagosz Studio kładę duży nacisk na uważne słuchanie. Słuchając uważniej muzyki ale też siebie gdy gramy poprawiamy naszą percepcję i zdolność skupienia. W ten sposób otwieramy się nie tylko na więcej szczegółów w muzyce, której lubimy słuchać. Jesteśmy też w stanie lepiej współpracować z innymi muzykami, a przecież ostatecznie granie muzyki jest czymś, czym chcemy się dzielić z innymi.

„Uczę się uważniej słuchać muzyki”

Martyna

Poznaj swoje ulubione utwory

Naukę na lekcjach w Jagosz Studio opieram o analizę utworów. Niezależnie od gatunku, piosenki, których słuchamy zawierają elementy, których poszukujemy w doskonaleniu umiejętności grania na instrumentach. Jeżeli zawsze chciałeś nauczyć się swojej ulubionej piosenki, pomogę Ci to zrobić! W dodatku dowiesz się, co się na nią składa i co sprawia, że działa tak a nie inaczej.

„Mogę nauczyć się każdej piosenki, którą lubię”

Wojtek
Wojtek - uczeń lekcji indywidualnych
Kajetan - uczeń lekcji indywidualnych

Nagraj swój postęp

Na każdej lekcji indywidualnej w Jagosz Studio masz dostęp do profesjonalnie wyposażonej sali studyjnej. Możemy zarejestrować wszystko co gramy na zajęciach, żeby analizować swój progres.
Lekcje indywidualne w Jagosz Studio oferują też elementy realizacji dźwięku, więc jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak nagrywać swój instrument – trafiłeś w odpowiednie miejsce!

„Mogę nagrać i odsłuchać wszystko to, co zagrałem na lekcjach”

Kajetan

Zapisz się na lekcje indywidualne

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się

Kontakt